تزیین کریسمس برای درب ورودی ۲۰۲۰


اینجا هوا حسابی سرد و تاریک شده ساعت ۱۵:۳۰ تقریبا هوا کاملا تاریک میشود، خوب چون کشورهای اسکاندیناوی نزدیک قطب شمال هستند و اینم یکی از خصوصیات آب و هوایی اینجاست.

دو ماه قبل از کریسمس تمام مغازه ها و فروشگاهها شروع میکنند به تزیین و فروش وسایل کریسمس، به این شکل از هوای تاریک یک حال و هوای دیگه میسازند که واقعا زیباست.

خانه ها هم معمولا وسط ماه نوامبر شروع میکنند به تزیین با چراغ و درب ورودی تزیین کردن و برای تقویم کریسمس تمام را آماده میکنند تا برای اول ماه دسامبر آماده باشند.

یکی رسم های اینجا تزیین درب ورودی است که خیلی مهم است. من پارسال از همین ستاره استفاده کردم و با کاج نرم و چراغ تزیین کردم، امسال از برگ آکالیپتوس استفاده کردم و با سیم گلسازی دور ستاره بستم.

کنار آن را با کاج های مختلف، چوب دارچین و برگ خشک یک سری با سیم و یک سری را با چسب داغ چسباندم. بعد با لاک مو یا همون تافت مو اسپری کردم و اکلیل پاشیدم بعد توپک های رنگی شیشه ای را روی آن کار گذاشتم. در آخر هم چراغ زدم.

چراغ هم تایمر دارد که خودش سر ساعت روشن میشود. تزیینه خیلی راحت و ساده ایه که برای این دوران تاریکی حال و هوای دیگه ای به خونه میدهد.

50870cookie-checkتزیین کریسمس برای درب ورودی ۲۰۲۰
نوشته‌ ويدا

ويدا

دیدگاه خود را ارسال کنید

*