دتاکس واتر چربی سوز


مواد لازم
۱ لیتر آب
۱ عدد خیار متوسط  با پوست حلقه ای خرد شده
۲ سانت زنجبیل پوست گرفته و خرد شده
۱۲ برگ نعنا
۱ عدد لیمو با پوست حلقه ای خرد شده

طرز تهیه
همه مواد را با هم مخلوط میکنیم و در یخچال نگه داری میکنیم.
دتاکس واتر چربی سوز در کنار ورزش و خوراک سالم کمک میکند تا راحتتر وزن کم کنید.

دتاکس واتر چیست؟
بدن باید بتواند آبی را که برای مبارزه با سموم از بدن از دست می دهد تامین کند لذا ما باید آب به میزان کافی مصرف نماییم تا این که سلامتی ما در خطر نیفتد. اگر آب کافی استفاده نشود باعث می شود که سموم بتوانند در بدن ما رسوب نمایند و این رسوب گذاری باعث آسیب رساندن جدی به اندام ها ی ما می گردند با این نوع نوشیدنی آب های طعم دار از آنجایی که دارای آنتی اکسیدان می باشد می تواند جلوی رادیکال های آزاد را گرفته و از تخریب سلول های حیاتی بدن جلوگیری نماید که این کار باعث پیشگیری در ابتلا به بیماری هایی مثل سرطان ، بیماری قلبی – عروقی و پیر شدن صورت خواهد گشت . بیشتر افراد معتقد هستند ک هیچ نوشیدنی نمی تواند جای آب را بگیرد. شاید مخلوط نمودن آب با مواد شیرین کننده ی طبیعی بتواند به مزه ی آب تنوعی خاص بخشیده و به عنوان یک نوشیدنی بسیار گوارا و مناسب برای تامین سلامتی مورد استفاده واقع شود.

فواید دتاکس واتر
افرادی که در طول هفته حداقل یک بار از فست فود استفاده می کنند، نباید از فواید دتاکس واتر غافل شوند. این نوع آب، می تواند نوشیدنی مفیدی برای آن ها باشد همچنین افرادی که دچار بیماری های دیابت، کم خونی و افسردگی هستند بهتر است که در برنامه ی غذایی خودشان این نوشیدنی مطبوع را قرار دهند. مصرف این نوع نوشیدنی آب های طعم دار در هر فردی باعث نشاط و انرژی می شود برای تهیه ی این نوشیدنی نیاز ندارید که هزینه ی زیادی بکنیدو یا وقت زیادی صرف نمایند سعی کنید به اندازه ی نیاز خود آب های طعم دار خانگی تهیه کنید و میوه ها و سبزی های مورد نیاز خود را همراه با آب معمولی یا آب گاز دار به آن اضافه کنید.

19220cookie-checkدتاکس واتر چربی سوز
نوشته‌ ويدا

ويدا

2 Comments

 1. وای این دتاکس عالیه وقتی???من وقتی استفاده میکنم چربیسوزی رو تو بدنم احساس میکنم??
  اگر نمیتونید فعالیت انچنانی داشته باشید توصیه میکنم برای لاغری شکم و پهلوهاتون روزی 1 لیتر ازین دتاکس واتر فوق العاده استفاده کنید و نتیجه شگفت انگیزشو تجربه کنید??

  مرسی از ویدا جان ک سلامتیرو ب ما هدیه میده???

 2. این دتاکس واتر واقعا فوق العدس و یک چربیسوز قوی ???
  من استفاده کردم و واقعا چربیسزیرو تو ناحیه شکم و پهلو احساس کردم??
  توصیه میکنم افرادی ک نمیتونن در رو فعالیت داشته باشن حتما در روز 1 لیتر بجای آب ازین دتاکس واتر استفاده کنن تا نتیجه فوق العادشو تجربه کنن?? اگر که با ورزش باشه ک تأثیرگذاریش چندبرابر میشه.

  مرسی از ویداجان ک سلامتیرو به ما هدیه میده???

دیدگاه خود را ارسال کنید

*