دتاکس واتر دارچین برای لاغری


آب دارچینی بهترین انتخاب برای رهایی از چربی های ناخواسته بدن وقتی که با سالم خوردن و ورزش همراه باشد.
کمتر از ۵ دقیقه این دتاکس واتر را میتوانید درست کنید و به سلامتی بیشتر خودتان کمک کنید. اگر تا الان امتحان نکردید هنوزم دیر نشده است.
این نوشیدنی سالم سرشار از آنتی اکسیدان میباشد که برای سلامتی قلب عالی میباشد. به یاد داشته باشید که آنتی اکسیدانها به تنهایی نمیتوانند در لاغر شدن کمک کنند.
آنها کمک بزرگی به جگر میکنند تا وزن کم کنیم و اینکه دارای چربی و کالری کمی هستند.
دارچین و سیب هر دو دارای خاصیت ضد التهابی و سرشار از ویتامین و مینرال هایی هستند که بدن ما برای حفظ سلامت به آنها نیاز دارد.
دارچین بهترین ادویه برای جلوگیری از دیابت ۲ میباشد. ترکیب دارچین و سیب سبز جلوی جذب بیشتر گلوکز و چربی را در بدن میگیرد.
سم زدایی بسیار بالایی این نوشیدنی دارد که باعث میشود راحتتر چربی بسوزانیم. معمولا بعد از ۱۵ تا ۲۰ روز اثر این دتاکس واتر معجزه آسا را میتوانید ببینید.
سیب سبز دارای پکتین و فیبر بالایی در پوست خود میباشد که کمتر از سه بار در هفته خوردن آن توصیه میشود.
مواد لازم 
۱ لیتر آب
۱ عدد سیب سبز
چند تکه دارچین درسته
۱ عدد لیمو ترش
طرز تهیه
سیب را تکه تکه میکنیم و هسته آن را در می آوریم و آب لیمو را هم میگیرم و چند تکه میکنیم بهمراه دارچین به آب اضافه میکنیم و در یخچال حدود ۲ ساعت نگهداری میکنیم.
بعد از دو ساعت دتاکس واتر ما آماده نوشیدن میباشد. این نوشیدنی سالم را بعد از هر وعده غذایی نوش جان کنید بعد از یک مدت میبنید چه اثر مثبتی روی بدنتان خواهد داشت.
خلاصه و ترجمه توسط vidasblog از مجله Bedrelivsstil دانمارکی
34881cookie-checkدتاکس واتر دارچین برای لاغری
نوشته‌ ويدا

ويدا

دیدگاه خود را ارسال کنید

*