تزیینات کریسمس ۲۰۱۹


 

تزیینات کریسمس ۲۰۱۹

همانطور که در سالهای قبل هم گفتم تزیین های مختلفی برای کریسمس هست که بعضی هاشون حتما باید تا قبل از ۱ دسامبر درست بشود مثل تزیین شمع تقویم یا حلقه هایی که با ۴ تا شمع درست میشود که به معنی ۴ هفته تا کریسمس باقی مانده و از روز اول ماه دسامبر هر شب این شمع ها را روشن میکنند، اگر که شمع تقویم باشد هر شب تا عددی که باید بسوزد روشن میکنند و در اصل شمارش معکوس تا ۲۴ دسامبر که روز کریسمس میباشد ادامه دارد. من امسال شمع تقویم درست نکردم ولی تزیینات مختلفی درست کردم تا حال و هوای خانه را کمی عوض کنم.

همین طور که در عکس ها میبینید از خزه سبز جنگلی و خزه سفید دریایی با شاخه های خشکیده از کاج های کوچک، گل پیازی سنبل که برای تزیینات کریسمس استفاده میشود و سوکولند و کمی اکلیل و توپک های براق استفاده کردم.

در عکس اول از فنجان های آنتیک قدیمی که دارم استفاده کردم، داخل فنجان یک عدد سنبل کاشتم و کمی خزه دور آن گذاشتم تا خاک آن کاملا پوشیده شود بعد کمی اسپری مو به آن زدم تا هم براق شود و هم اکلیلی که روی آن پاشیدم روی خزه ها ثابت بماند.

در عکس دوم از گلدان شیشه ای استفاده کردم ته گلدان را خزه گذاشتم تا خاک سنبل و سوکولندی که در آن میکارم معلوم نشود بعد سنبل را مرکز کاشتم و سوکولندها را کنار آن بعد با خزه سطح را پوشاندم و کمی کاج نرم در هر دو طرف بصورت قرینه فرو کردم، اسپری مو به تمام سطح آن زدم و روی خزه ها را اکلیل پاشیدم. بعد توپکهای براقی که پایه فلزی داشتند را بهم بستم و در خزه فرو کردم.

عکس سوم که درخت کریسمس من است.

عکس چهارم مثل عکس دوم با این تفاوت که از شیشه حبابی استفاده کردم سعی کردم تا از تمام زوایا نمای آن از داخل و بیرون حفظ شود.

عکس پنجم و ششم هم باز مثل تزیین دوم یکم باز تر درست کردم با این تفاوت که کاج را بر عکس کردم و پشت آن اسپری مو و اکلیل پاشیدم تا کمی متفاوت تر شود.

در عکس هفتم و هشتم تزیین حلقه ای را میبینید که با بارک روی حلقه کاه را پوشاندم تا روی کاه کاملا پوشیده شود وسط آن سه تا سنبل را همراه با گلدان گذاشتم کنارشان یک سوکولند کاشتم بعد با خزه تمام سطح را پوشاندم و با شاخه های کاج ریز خشک شده که از تو جنگل جمع کردم و با سیم گل آرایی بست درست کردم روی خزه ها فرو کردم و در آخر توپک های براق و گذاشتم و با اسپری مو و اکلیل کمی حالت براق و کریسمسی بهشون دادم.

اگر که دقت کنید من از تمام چیزهایی که در طبیعت هست استفاده میکنم از چیزهای پلاستیکی و غیر طبیعی اصلا خوشم نمیاد. برای همین تمام گل آرایی و تزیین های من از طبیعت و رنگ های طبیعی الهام گرفته میشود و همه خیلی ساده هستند.

اینها تزیینات من بود خوشحال میشم شما هم عکس از تزیین های خودتون برام بفرستید تا در اینستاگرام خودم همراه با اسم خودتان به اشتراک بگذارم. کریسمس خوبی داشته باشید. ❤️

42980cookie-checkتزیینات کریسمس ۲۰۱۹
نوشته‌ ويدا

ويدا

دیدگاه خود را ارسال کنید

*